Aichun Слабеење Крем Чили И Ѓумбир Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Крем Лифт Зацврстување Масло топла
Ново - 25 %

Aichun Слабеење Крем Чили И Ѓумбир Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Крем Лифт Зацврстување Масло топла

Залиха
DEN 416.64
DEN 312.00
Износот:


.
Aichun Слабеење Крем Чили И Ѓумбир Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Крем Лифт Зацврстување Масло топла
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Нова dispensation да согорувате масни и целулитот во кожата.
Промовирање на кожата метаболизмот, брз decomposing на вишок масти во телото за празнење надвор од телото.Со својата моќна quicke слабеење и за нега на кожата.
Комбинацијата на misturizer може да го негуваат вашата кожа темелно.Вашата кожа ќе биде здодевна,повеќе еластичен,да изгледа помлада.
Особено Работат на областа на стомакот,половината,колковите, надлактицата и thign
Спецификации :
Погоден за : сите типови на кожа
Главни Состојки : Зелено Кафе Грав Екстракт, Црвен Пипер, Масло, Џинџер Екстракт
Тип : зелен чај/кафе/пипер
Нето содржина : 200ml
Големина : 18.3*5.8 cm
Пакет големина : 6.3*4 *18.8 cm
Пакет се вклучени :
1 x Aichun Слабеење Крем

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YKS
Тип:
слабеење крем
НЕТО-WT.:
200ml
Број На Модел На:
Слабеење Крем ZE414601~3
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Главните состојки:
Печено Кафе Екстракт Од Грав, Црвен Пипер, Масло, Џинџер Екстракт
Погоден за:
Сите Типови На Кожа
Тип:
зелен чај/кафе/пипер

Поврзани производи