YN60ZT пред страната 2.5 60mm месинг движења притисок мерач r,назад планината manometer ,Шок - доказ масло - исполнет мерач на притисок
Ново - 5 %

YN60ZT пред страната 2.5 60mm месинг движења притисок мерач r,назад планината manometer ,Шок - доказ масло - исполнет мерач

Залиха
DEN 618.24
DEN 588.00
Износот:


Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.
мерка опсег : 0-2kg/cm2, 0-4kg/cm2, 0-5kg/cm2, 0-7kg/cm2, 0-10kg/cm2, 0-15kg/cm2, 0-25kg/cm2, 0-35kg/cm2, 0-50kg/cm2, 0-70kg/cm2, 0-100kg/cm2, 0-150kg/cm2, 0-250kg/cm2, 0-350kg/cm2, 0-400kg/cm2, 0-600kg/cm2
Спецификации Модел : YN-60 ZT притисок мерач Dial дијаметар : Ф60mm Конектор големина : PT1/4" инчен тема Мерен опсег : Монтажа : Axial Точност : 2.5 Материјал : не ' Рѓосувачки челик школка, движење месинг, месинг фитинзи, внатрешни масло-исполнет Боја : сребрена металик тело, металик зглобовите на Еколошките услови : -5 ℃ ~ 55 ℃, релативната влажност помалку од 85% Температура : Температура отстапување од 20 ± 5 ℃, не повеќе од 0.4% / 10 ℃ Тежина : 0.25 КГ
Ве молиме да не информирате мерка спектар На порака одбор.
мерка опсег : 0-2kg/cm2, 0-4kg/cm2, 0-5kg/cm2, 0-7kg/cm2, 0-10kg/cm2, 0-15kg/cm2, 0-25kg/cm2, 0-35kg/cm2, 0-50kg/cm2, 0-70kg/cm2, 0-100kg/cm2, 0-150kg/cm2, 0-250kg/cm2, 0-350kg/cm2, 0-400kg/cm2, 0-600kg/cm2
Спецификации Модел : YN-60 ZT притисок мерач Dial дијаметар : Ф60mm Конектор големина : PT1/4" инчен тема Мерен опсег : Монтажа : Axial Точност : 2.5 Материјал : не ' Рѓосувачки челик школка, движење месинг, месинг фитинзи, внатрешни масло-исполнет Боја : сребрена металик тело, металик зглобовите на Еколошките услови : -5 ℃ ~ 55 ℃, релативната влажност помалку од 85% Температура : Температура отстапување од 20 ± 5 ℃, не повеќе од 0.4% / 10 ℃ Тежина : 0.25 КГ

Декларираните карактеристики

Притисок Опсег:
5KG, 7KG, 10KG, 25KG, 35KG, 50KG, 70KG, 150KG, 250KG, 350KG, 400KG, 600KG, 15KG, 100KG
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
LOUCHEN ZM
Дисплеј Тип:
Аналогни
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Макс Мерен Опсег:
200 PSI & Над

Поврзани производи