AETOO 2018 нови Оригинални жените е првиот слој на кожа рамо дијагонала чанта избрише најголемиот дел од ретро голема торба
Ново - 49 %

AETOO 2018 нови Оригинални жените е првиот слој на кожа рамо дијагонала чанта избрише најголемиот дел од ретро голема торба

Залиха
DEN 6912.00
DEN 3525.00
Износот:


.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Горниот Слој Вистински Cowhide Кожа
ПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина за 0.8 kg ГОЛЕМИНА 34*26*15 CM РОД жени
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Panelled
Бренд Име:
AETOO
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
LD-197
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Поврзани производи