Автомобил Црна Ракавица Кутија се Фати за Заклучување Assy Рачка За Ford Mondeo MK3 2000-2007 LHD Само Авто Ракавица Кутии Делови
Ново - 16 %

Автомобил Црна Ракавица Кутија се Фати за Заклучување Assy Рачка За Ford Mondeo MK3 2000-2007 LHD Само Авто Ракавица Кутии Делови

Залиха
DEN 223.68
DEN 188.00
Износот:

Автомобил Црна Ракавица Кутија се Фати за Заклучување Assy Рачка За Ford Mondeo MK3 2000-2007 LHD Само Авто Ракавица Кутии Делови 2017
Fitment : (Референца) За Ford Mondeo MK3 Салон 2000-2007 За Ford Mondeo MK3 Имот 2000-2007 За Ford Mondeo MK3 Hatchback 2000-2007 (ВАЖНО) Забелешка : се Вклопува само LHD (лево-страна диск) автомобили Спецификации : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : 17.4x7.9x3cm/6.85x3.11x1.18" (Dxšxv) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x Ракавица Кутија Рачка

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
90g
Производителот Дел Број:
Други
Објектот Ширина:
7.9cm
Објектот Должина:
17.4cm
Специјални Функции:
Црна Ракавица Кутија Се Фати За Заклучување Assy Рачка
Осветленост Дел Број:
Други
Материјал Тип:
Пластични
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
3cm
Другиот Дел Број:
Други
Поставување на Возило:
Ракавица Кутии
боја:
Црна
Големина:
17.4x7.9x3cm/6.85x3.11x1.18 (LxWxH)

Поврзани производи