LTPro Оригиналот на Најдобар Квалитет На LCD Екранот на Допир Digitizer Собранието со Рамка за Xiaomi Redmi Забелешка 4 SF Helio Верзија
Ново - 11 %

LTPro Оригиналот на Најдобар Квалитет На LCD Екранот на Допир Digitizer Собранието со Рамка за Xiaomi Redmi Забелешка 4 SF Helio

Залиха
DEN 1487.52
DEN 1324.00
Износот:


Гаранција :
1. Замена на дел За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 / Redmi забелешка 4 note4 про .
LTPro Оригиналот на Најдобар Квалитет На LCD Екранот на Допир Digitizer Собранието со Рамка за Xiaomi Redmi Забелешка 4 SF Helio Верзија
Опис На Производот :
Карактеристики :
Внимание :
Тоа е само одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 4 Media Tek(SF) Верзија. Одличен за по-продажба на услуги . Тоа се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised LCD екран, допрете екран. Голема количина на залиха
5.ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако не го добиете вашиот објект повеќе од 40 дена откако ќе го извршите плаќањето. Високо Препорачуваме професионална инсталација.pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.Ние мора да ги реши вашите проблеми со нашата најдобра услуга, Pls не ни даде лош повратни информации без каков било контакт и комуникација.
Пакет Incldued :
* 1 х LCD Екран на Допир Собранието со рамка За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 / Redmi забелешка 4 note4 pro /премиер
Производ Слики :
Плаќање :
1.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.Ние сме сигурни и чесни продавачот,ние само се надевам дека ќе уживате во шопинг.ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел, ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тестирани пред превозот и 100% работи добро
6.ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купите.
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
По servies :
1.ако кој било проблем за време на вашата исплата,pls контактирајте со нас. Во принцип,тоа се потребни околу 15-35 дена да пристигнат.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро.
Превозот :
1. 100% Сосема Нов и никогаш не се користи за LCD Собранието со рамка За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 / Redmi забелешка 4 note4 про
2.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
ние ќе го препрати или рефундирање на дека по потврди проблеми и да ја добиете вашата врати објектот.Гаранцијата не се однесува на следниве околности :
а) Штетата предизвикана од прекумерно ware&солза,злоупотреба, несоодветна инсталација или операција, занемарување,несреќи.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од Aliexpress. Поддршка од 10 Точки на допир, Oleophobic слој. Оригинални нови.
pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела Без Рамка, Белата Рамка Со
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
LTPro
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Про Премиер
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Име:
LCD Екран на Допир Digitizer Собранието со frameFor Xiaomi redmi Забелешка 4
Број На Модел На:
За Redmi Забелешка 4 Про премиер
Компоненти:
Целосна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Orgin:
Shenzhen(mianland),кина
боја:
Бела
Тип Име:
LCD за Xiaomi Redmi Забелешка 4
Големина:
5.5
квалитет:
Оригиналот , со Oleophobic слој

Поврзани производи