1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Коска Хирургија Mallet Нерѓосувачки Челик за Мулти Цел Забна Екстракција на Заб/ Имплант Инструмент
Ново - 15 %

1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Коска Хирургија Mallet Нерѓосувачки Челик за Мулти Цел Забна Екстракција на Заб/ Имплант Инструмент

Залиха
DEN 937.44
DEN 797.00
Износот:

Враќање & Наплата
1. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. За Испорака :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. или, можете да изберете да имате замена.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Сите вратени предмети мора да пчела во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). За Гаранција :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Метал
Број На Модел На:
стоматолошки хируршки mallet
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
220
Име на производ:
стоматолошки хируршки mallet
Големина:
15cm
Количина:
1 Компјутер
Примена:
за забни
Функција:
Висок квалитет
Брод:
Бесплатен превозот

Поврзани производи