6pcs/многу 200MM резби во Дрво Модели на Метал и Стакло, Камен Занает Алатки Glardon Vallorbe игла датотеки сет

6pcs/многу 200MM резби во Дрво Модели на Метал и Стакло, Камен Занает Алатки Glardon Vallorbe игла датотеки сет

Залиха
DEN 1116.00
Износот:


Спецификација :
должина : 200mm
Тип: #0 #1 #2 #3 #4 #5
roughest погруб груба тенка потенки најтенкиот
облик : рамна halfround-круг-плоштадот-триаголник-бамбус лист
употреба : фино полирање
Компанијата информации
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
алатка, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Производ Служба
1.Сите машината ќе уживаат гаранција
2.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's .
3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците.
4.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's .
Плаќање
Ние прифаќаме Т/T,Western Union,Alipal
Политика За Испорака
1.Стандард на Услуги е Кина Пост Registred Воздух Mail(15-60 работни дена).
2.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена).
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Декларираните карактеристики

боја:
200mm No. 0, 200mm Број 1, 200mm No. 2, 200mm Број 3, 200mm No. 4, 200mm Број 5
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
GH
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Производ Карактеристики:
Накит алатки
Број На Модел На:
gh279-4
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
84g
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1inch

Поврзани производи