Свила Печатени 9H Екран Заштитник Калено Стакло За LG G6 K8 K10 2017 K7 K8 K10 Година Анти Експлозија Заштитна Фолија
Ново - 36 %

Свила Печатени 9H Екран Заштитник Калено Стакло За LG G6 K8 K10 2017 K7 K8 K10 Година Анти Експлозија Заштитна Фолија

Залиха
DEN 76.32
DEN 49.00
Износот:

Свила Печатени 9 H Екран Заштитник Калено Стакло За LG G6 K8 K10 2017 K7 K8 K10 2016 Година Анти Експлозија Заштитна Фолија
Опис :
100% Вистински Калено стакло Екран Заштитник
Пред филмот има 9 H цврстина фактор, калено стакло, ултра трајни
Пред филмот е анти-да се загрози & анти-нула
Пред филмот има oleophobic нано слој и HD оптички transmittance
Пред филмот го задржува максимална допир одговорност
Специјални површински третман процес
Супер челик обработка, излив на ситни честички за да се спречи екран пукна
Пакетот Вклучува :
1 x Стакло екран заштитник(Без мало пакет)
1 X Сува&Влажно чистење трудови

Декларираните карактеристики

боја:
За LG K7 2016 Година, За LG K8 2016 Година, За LG K10 2016 Година, За LG K10 2017, За LG K8 2017, За LG G6
Материјал:
Црна, Бела, Златна
Бренд Име:
POPSPARK
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
боја:
Црно Бело Злато
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Анти-експлозија Висока дефиниција отпечатоци отпор Ултра тенок
Водечките Време:
1-3 дена
qc:
Тест еден по еден
Пакетот Вклучува:
Премиум Screen Protector+Чистење На Комплет
целосна покрие екранот стража стакло:
За LG K7 K8 K10 2016 година
свила зајакнато со заштитен филм:
За LG K8 K10 2017 G6

Поврзани производи