OlingArt 27*13mm 2 парчиња/многу силна Магнетски Затворач Четири бои Обложено со Висок Квалитет Накит Наоди DIY Одговара кожа кабелот хривнија

OlingArt 27*13mm 2 парчиња/многу силна Магнетски Затворач Четири бои Обложено со Висок Квалитет Накит Наоди DIY Одговара кожа

Залиха
DEN 101.28
Износот:

Постои временско ограничување, Не се Шегувам
. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард за Испорака
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Нашите производи се вклучени во товарни. Се очекува навременоста 1) нормалните услови : 16-35 дена за да стигнат до нивната дестинација 2) посебните околности : 35-60 дена за да стигнат до нивната дестинација, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1.
Oling Art 27*13mm 2 парчиња/многу силна Магнетски Затворач Четири бои Обложено со Висок Квалитет Накит Наоди DIY Одговара кожа кабелот хривнија Користат различни кожа кабелот / кабелот / направи хривнија / anklet / појас / клучни синџир / торба тока Забелешка : кожа јаже големина не треба да надмине 10 * 2 MM 27 MM 2 ПАРЧИЊА G
27 MM 2 ПАРЧИЊА S
27 MM 2 ПАРЧИЊА Б
27 MM RG 2 ПАРЧИЊА
Совети :
Површината на производот е казна гребнатини дека се нормални
метални делови ќе се оксидира, избледени, ако сакате да се задржи малку боја подолго, можете да се наслика транспарентен лак. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички.Ние брод на светот. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево.
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours. Ако се одлучите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не треба да додадете котизација (remote област систем автоматски да додадете превозот), но оваа логистика ќе биде можноста на пакет на тежината, на платформата нема да плати. Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако се одлучите : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот Купувачи, треба да го додадете соодветниот котизација, оваа логистика пристап кон безбедноста, проблемот платформа активно ќе се занимаваат со и не го плати надоместокот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
магнетни clasps
Бренд Име:
OLINGART
Објектот Должина:
2.7cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ОЛ-SSCTK01302706
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Накит Наоди Тип:
Конектори
Големина:
27X13X6MM
дупка:
10*2mm

Поврзани производи