Најголемиот ДЕЛ 30pcs Нерѓосувачки Челик Половина од Моето Срце Е во Небесата Правоаголник Pendant Шарм Конектор за DIY Хривнија Одлуки 10*38.5 mm
Ново - 5 %

Најголемиот ДЕЛ 30pcs Нерѓосувачки Челик Половина од Моето Срце Е во Небесата Правоаголник Pendant Шарм Конектор за DIY Хривнија

Залиха
DEN 960.00
DEN 912.00
Износот:


Најголемиот ДЕЛ 30pcs правоаголник шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?
Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.
Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.
МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?
Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница. Можете да додадете објекти во вашата кошничка прв, а потоа го стави на ред, без да плаќаат и да оставите порака со количината на секоја ставка, јас ќе се прилагоди цена, тогаш ќе плати.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД?
Вашата цел ќе биде предаден преку Стандард за испорака метод, со следење на број и реалните следење на информациите кои се на располагање, БЕЗБЕДНО и БРЗО! ако вашиот парцела се изгуби, ние ќе го препрати или наплата.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ODLADM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
боја:
челик боја
Микс Кучка?:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Is_customized?:
Yes
Големина:
10*38.5mm
Превозот Метод?:
Стандард на превозот со actaul превозот информации
Пол:
Унисекс, Жени, Девојки, Тинејџерски Девојки

Поврзани производи