Чист Бакар + Магнетски Заштитен Прстен IFC-400PCU Мини USB2.0 Порт за Полнење Кабел за Податоци за Canon Камера Серија
Ново - 14 %

Чист Бакар + Магнетски Заштитен Прстен IFC-400PCU Мини USB2.0 Порт за Полнење Кабел за Податоци за Canon Камера Серија

Залиха
DEN 69.60
DEN 60.00
Износот:

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).28
Податоци го Оценувате : 480 Mbps
Соодветни Модели :
Power Shot Серија : А5 Зум A10 A20 A30 A40 A60 A80 A70 A75 A85 A95 A100 A200 A300 A310 A400 A410 A420 A430 A450 A460 A470 IS A480 A490 A495 A500 A510 A520 A530 A540 A550 A560 A570is A580 A590is A610 A620 A630 A640 A650is A700 A710is A720is A1000 A1100 A2000 A2100 A3000 A3100 A3300
Power Shot Серија : G3 G5 G6 Г-7 G9 G10 G11 G12
Power Shot Серија : TX1, С1 е, S2 е, S3 е, S5 е, S10, S30, S40, S45, s50 на унодц, S60, S80, SX100 е
IXUS Серија : 50is(SD400) 60is 65is 70is(SD1000) 75is(SD750) 80is 85is(sd770) 90is 95is(sd1200) 100is(sd780) 105 IS 110is(sd960) 120 IS 130i S 200is 210i S 300is(S300) 330is(S330) 400is 430is(S410) 500is 800is 850is(SD800is) 860is 870is (SD870 е) 900is(SD900) 950is(SD850is) 960is(SD950 е) 970is(sd890 е) 980is(sd990) 990is(sd970) Iis(SD110) i5is i7is(SD40) E1 SX20 SX100 SX110 SX120 SX200 јас Зум V2(SD200) 115 220 300 310 ХС S95
EOS Серија : 5 D 10 D 20 D 30 D 50 D 60 D 100 D 450 D 500 D 550 D600 D300 D 350 D 400 D 700 D 650 D
A310, A400, A410, A420, A430, A450, A460, A470, A480, A490, A495
A510, A520, A530, A540, A550, A560, A570, A580, A590 Е
A1000, A1100 Е, A2000, A2100 Е, A2200, A2300 A3000, A3100, A320, A3300, A4000
A610, A620, A630, A640, A650 IS, A700, A710 Е, A720 Е
G5, G6, Г-7, G9, G10, G11, G12, PRO1, S1 IS, S2 Е, S3 Е, S5 Е
IXUS ЈАС ЗУМ, IXUS IIS, IXUS 30, IXUS 40, IXUS 50, IXUS 60, IXUS 65, IXUS 70, IXUS 75, IXUS 80 Е, IXUS 85 Е, IXUS Е 90,
IXUS 400, IXUS 410, IXUS 430, IXUS 500, IXUS 700, IXUS 750, IXUS 800 Е, IXUS 850 Е, IXUS 860 Е, IXUS 870 Е, IXUS 900 Ti, IXUS 950 IS, IXUS 960 Е, IXUS 970 Е, IXUS 980 Е, IXUS 990 Е, IXUS 100 Е, IXUS 110 Е, IXUS105 Е, IXUS115 ХС, IXUS220 ХС, IXUS 230 HS, IXUS130 Е, IXUS200 Е, IXUS 210 Е, IXUS1000 Е, IXUS 300 Е
S100 Е, S110 Е, SX1 Е, SX10 Е, SX110 Е, SX200 Е ,SX210 Е, SX220 HS, SX230 ХС, SX240 HS, SX120 Е, SX130 Е, SX20 Е, SX30 Е,SX40 HS D10, Е1
Canon SLR Камера Серија : 300 D, 350 D, 400 D, 450 D, 10 D, 20 D, 30 D, 40 D, 50 D, 1000 D, 500 D, 550 D, 600 D, 650 D, 700 D, 60 D, 5 D2, 5 D3, 7 D. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.0 Порт за Полнење Кабел за Податоци за Canon Камера Серија
Мини USB2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
IFC-400 PCU Мини USB2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
1m
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
IFC-400PCU Мини USB2.0 Порт За Полнење Кабел
Употреба:
Камерата
USB Тип:
Mini-USB
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
Yes
Уверение:
CCC

Поврзани производи