Кактус Црно-Бело Поставени На Ѕид Decal Растенија Пролет Кактус Тенџере Растенија Природата Зелена Дневна Соба Decals Дома Декорација L78
Ново - 15 %

Кактус Црно-Бело Поставени На Ѕид Decal Растенија Пролет Кактус Тенџере Растенија Природата Зелена Дневна Соба Decals Дома Декорација

Залиха
DEN 619.68
DEN 527.00
Износот:


Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
93cm широк x 42cm високи
123cm широк x 56cm високи
- Материјал : животната средина nontoxic пвц; да се отстрани,но не и за Обновливи; водоотпорен.
- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.
- Слики предвидени се за индикација цели. За точната големина, ве молиме reffer да големини напишан во овој дел.
- Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
- Пакет : налепница, трансфер филм и настава.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Бела, Жолта, Портокалова, Црвена, Руменило, Зелена, Кафеава, Сива, Виолетова, Кралот Сина, Светло Сина, Средни Сина, Темно Сива, Државата Сива, Hydrangea Виолетова, H621 Теал, H631 Виолетова, H635 Меки Розова, H636 Fuchsia
Големина:
93x42cm, 123x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Умре Сече Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Тема:
Шема
Censor Кодот:
l78
Материјал:
Винил

Поврзани производи