Зимски Мажите Снег Чизми Водоотпорен Кожа Кадифен Топло Чипка Чизми Високи Врвот Глуждот Чизми Мажите Работи Секојдневен Чевли
Ново - 49 %

Зимски Мажите Снег Чизми Водоотпорен Кожа Кадифен Топло Чипка Чизми Високи Врвот Глуждот Чизми Мажите Работи Секојдневен Чевли

Залиха
DEN 2879.04
DEN 1468.00
Износот:


Зимски Мажите Снег Чизми Водоотпорен Кожа Кадифен Топло Чипка Чизми Високи Врвот Глуждот Чизми Мажите Работи Секојдневен Чевли
Напомена :
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да се направи нарачката.
(ве молиме цел чевли според метри должина,како и големина на чевли е Кинески големина,не на ЕУ големина или други големина)
Ако не сте сигурни, контактирајте со нас.
Внимание : ова чевли се направени од страна на единствен материјал, нормално е што две чевли има diffrent шема.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Вратило Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Број На Модел На:
jw583
Дебелина:
задебелување
Погоден сајт:
Диви, на планина, на снег
Outsole Материјал:
сурова гума
Горната Висина:
Висок
Пета Висина:
Ниска пета (1-3CM)
Midsole материјал:
Гума средината на дното
Облечен начин:
Пред вратоврска
Карактеристики:
топло
соодветни сезона:
зима, есен

Поврзани производи