Kufwkey дијамант везови буда слика 5d дијамант сликарство зен целосна дијамант мозаикот на слики од rhinestones крст-бод подароци
Ново - 47 %

Kufwkey дијамант везови буда слика 5d дијамант сликарство зен целосна дијамант мозаикот на слики од rhinestones крст-бод подароци

Залиха
DEN 485.28
DEN 257.00
Износот:

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Kufwkey дијамант везови буда слика 5d дијамант сликарство зен целосна дијамант мозаикот на слики од rhinestones крст-бод подароци
Големина 20*20cm,30*30cm,40*40cm,50*50cm,55*55cm,60*60см
ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите
Diy дијамант сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Доволно смола дијаманти.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на
stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус
за куќа декорација!
Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Но купувачот треба плати се врати превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-
раб.
Пакување
сите слика спакувани во тек. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со
shinning светлината. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Време на испорака
1. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Затоа, ние се одлучи да додадете 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Aliexpress превозот или Кина Пост Воздух Mail : Нормално 10 - 25 дена, но да Brizal можеби треба 1 до 2 месеци.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Декларираните карактеристики

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 25*25cm, 35x35cm, 45*45cm, 55*55cm, 60x60cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Амстердам град сликарство:
Амстердам ноќ natura сценографијата
Е Прилагодена:
Целосна големина, може да се прилагоди
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Фото Големина:
20*20cm,30*30cm,40*40cm,50*50cm,55*55cm,60*60см

Поврзани производи