MAIF Висок Квалитет 2 парчиња НАС САД, на ЕУ ЕВРА Европа Патување Моќ Приклучок Адаптер за Полнач Конвертор за САД конвертор Бела
Ново - 14 %

MAIF Висок Квалитет 2 парчиња НАС САД, на ЕУ ЕВРА Европа Патување Моќ Приклучок Адаптер за Полнач Конвертор за САД конвертор

Залиха
DEN 61.44
DEN 53.00
Износот:


Спецификации : Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба мала тежина,Plug and play топла замена, лесно да го инсталирате и користите AC Конвертира plug да Евра Иглички Должина (дијаметар) : 4.8 мм Текст : Конвертирате сите земји ( Освен велика БРИТАНИЈА ) AC приклучок кон ЕУ стил Излез : (2 круг pin) и ЕУ Plug Игли - 4.8 мм должина 3 V - 250 V AC, 0.5 A - 10 A Лесен за употреба, plug and play Нето Тежина : 14g/Pc
Пакетот вклучува : ЕУ Моќ Plug Конвертор Адаптер

Декларираните карактеристики

Стандард:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Marsnaska
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Електричниот Приклучок
Број На Модел На:
DZ0666-01
Номинална Напон:
110-250V
Номинална Струја:
10A
Примена:
Комерцијални
Места Број:
2
Заштита Од Преоптоварување:
No
Surge Protector:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој

Поврзани производи