5Meters 6mm Розово Злато Позлата Lampwork Стакло Синџири,Жица Завиткан уроци Lampwork Монистра Мода Синџири Beading Ѓердан KS42

5Meters 6mm Розово Злато Позлата Lampwork Стакло Синџири,Жица Завиткан уроци Lampwork Монистра Мода Синџири Beading Ѓердан KS42

Залиха
DEN 1098.24
Износот:


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ЗА РЕФЕРЕНЦА

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6inch
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Објектот Ширина:
0.6cm
Број На Модел На:
KS-42KBAD
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
500cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
0.6inch
Материјал:
Lampwork Монистра
боја:
како Слика
монистра големина:
6mm
монистра форма:
станот круг
Количина:
5Meter/Многу
Тежина:
Approx 15g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes

Поврзани производи