RUNBAZEF Дрво Applique Мебел Минијатури Резба Decal Агол Рамка Ѕид Вратата Декоративни Фигурини Гроздобер Дома Декор

RUNBAZEF Дрво Applique Мебел Минијатури Резба Decal Агол Рамка Ѕид Вратата Декоративни Фигурини Гроздобер Дома Декор

Залиха
DEN 223.20
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RUNBAZEF
Материјал:
Дрво
Стил:
Европа
Тема:
Цвет
Применливи сцена:
Дома Мебел
Површината Технологија:
Полски
печати лого:
Сигурни
Процес на производство:
гробот
Текстурата на материјалот:
гума дрво
Правење метод:
Полу прирачник и полу механички
Обработка на прилагодување:
Yes
моделирање:
Растенијата
Стави форма:
[Медицина]виси пад
Класификација:
Decals

Поврзани производи