Гребен Тигар/RT Неколку Луксузни Часовници за Мажи Жени Аналогни Кварц Ултра Тенок Гледа Жолто Злато Часовници RGA820
Ново - 30 %

Гребен Тигар/RT Неколку Луксузни Часовници за Мажи Жени Аналогни Кварц Ултра Тенок Гледа Жолто Злато Часовници RGA820

Залиха
DEN 5664.00
DEN 3965.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
29cm
Број На Модел На:
RGA820-MGWG
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
Гребен Тигар
Случај Обликот:
Круг

Поврзани производи