Сите видови на кучиња placemat Ткаенина увеселителен парк Табела декорација мат Кујна Posavasos Manteles individuales Onderzetters HK013
Ново - 25 %

Сите видови на кучиња placemat Ткаенина увеселителен парк Табела декорација мат Кујна Posavasos Manteles individuales Onderzetters

Залиха
DEN 167.04
DEN 125.00
Износот:


Сите видови на кучиња placemat Ткаенина увеселителен парк Табела декорација мат Кујна Posavasos Manteles individuales Onderzetters HK013
Големина : 42*32cm Материјал : Памук и лен Печатени : единствено еднострана Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од страна на други. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

Големина:
42cm 32cm
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Бренд Име:
CROPADELACN
Обликот:
Плоштад
Стил:
Пастирски
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Други

Поврзани производи