5V 2.4 НА Allume Cigare Автомобил Полнач 8 Нозе USB Тип C Пристаниште Патување Напојување Мини Универзален Автомобил-Полнач За Nintend Switch НС NX
Ново - 5 %

5V 2.4 НА Allume Cigare Автомобил Полнач 8 Нозе USB Тип C Пристаниште Патување Напојување Мини Универзален Автомобил-Полнач

Залиха
DEN 187.20
DEN 178.00
Износот:

Спецификација : Влез : 12-24v USB-C врска да Конзола Метежот слободни рамен кабел Моќ пренапони заштита Изграден во Тип-c Кабел,просто,мала и елегантен дизајн Излез : 5 V-2.4 Кабел Должина : 8 Нозе


Декларираните карактеристики

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YXPJ00753BK
Бренд Име:
ПРОЕКТОТ ДИЗАЈН
боја:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Поврзани производи