Prajna Кожа Боб Марли Ловец Печ Тигар Везени Закрпи Ленти Biker Железо На Закрпи За Облека Чиле Индискиот Печ
Ново - 17 %

Prajna Кожа Боб Марли Ловец Печ Тигар Везени Закрпи Ленти Biker Железо На Закрпи За Облека Чиле Индискиот Печ

Залиха
DEN 4.80
DEN 4.00
Износот:

Prajna Кожа Боб Марли Ловец Печ Тигар Везени Закрпи Ленти Biker Железо На Закрпи За Облека Чиле Индискиот Печ MOQ : 1 BUC Големина : Како се покаже Слика
Закрпи Со Лепак На Грб. Можете да железо тоа на Директно Со Железо.
Но, За Да Добиете Најдобри Перформанси, Можете Да Додадете Некој Stitiches Околу Работ

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
12 Соѕвездија
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Prajna
Големина:
as picture show
Стил:
обичај печ
Мотив:
Тигар Печ,Панк-Рок Печ,Череп Печ
Име 1:
облека печ,DIY железо на далноводи
Име 2:
вез железо на далноводи, patch за облека
Продажбата тип:
мало
снабдувач:
Кина Производител
боја:
како се покаже слика
Луѓе:
Маж,Жена,Девојка,момче,Деца, Бебе,модата. убавина
Име 3:
Biker Закрпи,Кожни Patch
Употреба:
Фустан,кошула,палто,јакна,торба,ткаенина,Престилка,т-маица,завесата

Поврзани производи