Промет на големо со 10pcs/20pcs Многу Гроздобер Златен орел Сова Главата Легура Изолација Монистра Шарм DIY За Накит Одлуки Хривнија Материјал 10*10 mm
Ново - 26 %

Промет на големо со 10pcs/20pcs Многу Гроздобер Златен орел Сова Главата Легура Изолација Монистра Шарм DIY За Накит Одлуки

Залиха
DEN 118.08
DEN 87.00
Износот:


Промет на големо со 10pcs/20pcs Многу Гроздобер Златен орел Сова Главата Легура Изолација Монистра Шарм DIY За Накит Одлуки Хривнија Материјал 10*10 mm
дијаметар : приближно 10*10 mm
дупка :
околу 1.3 mm
Алуминиумски материјал
Боја :
Погледнете фотографии
Количина :
10 компјутери/20 компјутери многу
Забелешка :
Објектот должина од таму ќе биде 1cm разлика, ве Молиме да се разбере
Ако објектот боја е multicolor, Секое лежиште ќе биде малку поинаква боја
Ако објектот формата се Неправилни, Секое лежиште ќе биде малку поинаква форма
1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .
3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Декларираните карактеристики

Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
златен орел сова глава
Објектот Тежина:
0.066
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Golden
Материјал:
Легура
Објектот Дијаметар:
about 10*10 mm
дупка:
Околу 1.3 mm
Обликот:
златен орел сова глава
Употреба:
за изработка на накит
квалитет:
10pcs/20pcs
Производ предност:
висок квалитет, конкурентна цена

Поврзани производи