(3 Стил) Coque За xiaomi А1 Ми А1 Случај Стп Кожа Случај Ултра Тенок Тешко PC Пластични Случај За xiaomi Mi А1 Покритие За xiaomi MI 5x
Ново - 14 %

(3 Стил) Coque За xiaomi А1 Ми А1 Случај Стп Кожа Случај Ултра Тенок Тешко PC Пластични Случај За xiaomi Mi А1 Покритие За xiaomi

Залиха
DEN 151.68
DEN 131.00
Износот:

(3 Стил) Coque За xiaomi А1 Ми А1 Случај Стп Кожа Случај Ултра Тенок Тешко PC Пластични Случај За xiaomi Mi А1 Покритие За xiaomi MI 5x
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб,Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5X
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Транспарентен,Метален,Обична,Симпатична,Jewelled
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
Стојат Паричникот Флип
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Xiaomi MI 5X ( А1)
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Xiaomi А1
статус:
во парк
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А+++++
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Поврзани производи