17PCS Гума Не се Лизга Вратата Мат Првенство Мат Прашина-Доказ Душеци За Hyundai IX25 Creta 2015 2017 2018 Додатоци
Ново - 25 %

17PCS Гума Не се Лизга Вратата Мат Првенство Мат Прашина-Доказ Душеци За Hyundai IX25 Creta 2015 2017 2018 Додатоци

Залиха
DEN 806.40
DEN 605.00
Износот:

17 PCS Гума Не се Лизга Вратата Мат Првенство Мат Прашина-Доказ Душеци За Hyundai IX25 Creta 2015 2016 2017 2018 Додатоци
Детали Производи Информации :
1, За Hyundai IX25 Creta 2015 2016 2017 2018 Модели
2,Гумени материјал , Бела , Сина , Црвена Боја . Белата Боја е Прозрачна
3,Лесно Монтирање ,со Инсталирате Инструкции. Можете да DIY тоа
4,Пакување : 17 PCS/ЦТН, Боја како слика шоу
5,го Прави вашиот автомобил повеќе убави . Повеќе Информации ,ве молиме контактирајте со нас.
Детали Слики

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Црвена Боја, Сина Боја, Бела Боја
Бренд Име:
LUHUEZU
Материјал Тип:
Гума
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Материјал Тип:
Гумени душеци
Пакување:
17pcs / Set
боја:
бела /сино/црвени бои

Поврзани производи