2018 Нови Пристигнување 2 ПАРА Мода Жените Meias Чорапи Есен Зима Пролет Топло Животински Печати Мека Памучна Цртан филм Був Смешно Чорапи

2018 Нови Пристигнување 2 ПАРА Мода Жените Meias Чорапи Есен Зима Пролет Топло Животински Печати Мека Памучна Цртан филм Був

Залиха
DEN 136.32
Износот:


Име на производ Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер Боја 5 Боја Стил Среќен,Прекрасна,Секојдневен,Мода,Популарна Големина Евра 35-39 Функција Мека,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 2 Пара/многу Во OPP Вреќа
2018 Нови Пристигнување 2 ПАРА Мода Жените Meias Чорапи Есен Зима Пролет
Топло Животински Печати Мека Памучна Цртан филм Був Смешно Чорапи Материјал : Памук,Spndex,Полиестер, Големина : Еур 35-39 Шема : Цртан филм Був Сезона : Пролет&Лето&Есен&Зима Количина : 2 Пара Sock Пакет : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.
За Плаќање
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и
банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за
плаќање прашања, ве молиме видете плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои
coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days.
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како нашиот
складирање се промени секој момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на
време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако
не добиете објектот во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите
динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме
разбирам! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи,
ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас.
Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
обиди се со нашите најдобри за решавање на проблемите и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
Eur 35-39
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Волна,Полиестер
Број На Модел На:
LKLJJ2044
Шаблон Тип:
Цртан филм
датум:
20171216
Број на модел II:
LKLJJ0116
Sock Шема/Дизајн:
Цртан Филм Був Чорапи
Sock Функција:
Анти-триење,Анти-бактериски,Дише Чорапи
sock стил:
Среќни,Преубава,Симпатична,Популарна,Тренди,Мода Sock
Одговараат за Сезона:
Пролет,Sunmmer,Есен.Зимски Чорапи
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
sock големина:
Еур 35-39 Чорапи
Пакетот Вклучува:
2 пара/многу
Sock Вредност На Пазарот:
САД $ 3

Поврзани производи