Две ред CZ кристал, Отворајќи 316L не ' Рѓосувачки челик шупливи од семејството прстен за Жени
Ново - 5 %

Две ред CZ кристал, Отворајќи 316L не ' Рѓосувачки челик шупливи од семејството прстен за Жени

Залиха
DEN 234.24
DEN 223.00
Износот:


MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9# Тежина 6.5 g Ширина 12mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
CG1260
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тежина:
6.5g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag

Поврзани производи