30 Компјутери/многу Brown & White Kraft Хартија Вреќа Празни Роденденски Подарок Кутии Бонбони Чанти Торта Десерт Пакување Кутија Свадба Партија Материјали

30 Компјутери/многу Brown & White Kraft Хартија Вреќа Празни Роденденски Подарок Кутии Бонбони Чанти Торта Десерт Пакување Кутија

Залиха
DEN 1021.44
Износот:


Материјал : Хартија
Тежина : околу 642g/многу
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=30 парчиња
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
leaffei
Број На Модел На:
e187
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Повод:
Роденден,Крштевки & Крштевањето,Децата Ден
Број на Компјутери:
30pcs
Материјал:
Хартија

Поврзани производи