3pcs/set 5d дијамант сликарство вода се Зголеми,Целосна,diy Дијамант Вез,3d слика,слика,Бод Крст,Дијамант Мозаик,кујна оркестарот
Ново - 32 %

3pcs/set 5d дијамант сликарство вода се Зголеми,Целосна,diy Дијамант Вез,3d слика,слика,Бод Крст,Дијамант Мозаик,кујна оркестарот

Залиха
DEN 1287.36
DEN 876.00
Износот:

И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на
stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус
за куќа декорација!
Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Затоа, ние се одлучи да додадете 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Доволно смола дијаманти. Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-
раб. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Aliexpress превозот или Кина Пост Воздух Mail : Нормално 10 - 25 дена, но да Brizal можеби треба 1 до 2 месеци.
Време на испорака
1.
Пакување
сите слика спакувани во тек. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Но купувачот треба плати се врати превозот. нашите смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се бара во сите
DIY АЛАТКА ПОСТАВУВА
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cmx3pcs, 30x30cmx3pcs, 40x40cmx3pcs, 50x50cmx3pcs, 55x55cmx3pcs, 35x35cmx3pcs
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
дијамант сликарство:
дијамант сликарство роуз
Е Прилагодена:
Целосна големина, може да се прилагоди
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Фото Големина:
20*20cm*3pcs,30*30cm*3pcs,40*40cm*3pcs 50*50cm*3pcs,55*55cm*3pcs

Поврзани производи