OOTDTY Ѕид-Монтирани Ротирачки Сауна Дрвени Hourglass Бел Песок Тајмер 15 Минути
Ново - 10 %

OOTDTY Ѕид-Монтирани Ротирачки Сауна Дрвени Hourglass Бел Песок Тајмер 15 Минути

Залиха
DEN 297.60
DEN 268.00
Износот:

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 15 МИНУТИ - популарна должина на време да уживате сауна сесија. Земавме овие фотографии од самите себе. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Hourglass се одржа во место со висока температура лепило и мали метални fastener. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Сауна Hourglass Тајмер 2 x Завртки Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Направени со убава дрво да одговара на вашиот сауна. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Врз основа на досегашното искуство. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Исто така, вклучува 5 и 10 минути апроксимација маркери за пократки рокови.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.

Декларираните карактеристики

Тип:
sandglass
Употреба:
Мултифункционален
Теорија:
контра
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
9A30229

Поврзани производи