Фудбал Фацетирани Австриската кристал монистра 4mm 98pcs Висок квалитет Круг сфера кристал Лабава монистра за накит одлуки хривнија DIY

Фудбал Фацетирани Австриската кристал монистра 4mm 98pcs Висок квалитет Круг сфера кристал Лабава монистра за накит одлуки хривнија

Залиха
DEN 85.44
Износот:


големина на (Приближно) : 4mm
Боја : 12colors за вашиот избор , слики шоу .ве молиме изберете ви се допаѓа!
Количина : 1 многу (за 95 PCS )
Тежина : 8.8 g
Кинески кристално мушка x 1 торба
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Бојата на секоја серија на производи ќе биде малку боја, ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
Може да се користи за да се направи накит, за шиење облека, убавина чевли, танц облека, стомакот танц носии, свадба фустани, итн. боја и повеќе. Се убави жени секојдневно diy потребни материјали.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
8.8g
Број На Модел На:
5000
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
kamtop
Материјал:
Стакло
Количина:
95PCS

Поврзани производи