Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Kia Sportage,2011-2014,18+24,автомобил wiper гума,Мека Frameless Bracketless
Ново - 40 %

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Kia Sportage,2011-2014,18+24,автомобил wiper гума,Мека Frameless Bracketless

Залиха
DEN 1104.96
DEN 663.00
Износот:


Автомобил : Kia Sportage,2011-2014,18"+24"
Спецификација на производот : Две парчиња
Посебна функција : high-definition, трајни
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Декларираните карактеристики

Sportage-Година:
2012,2014,2011,2013
Kia Модел:
Sportage
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
Име На Модел:
за sportage
Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Wiper тип:
Frameless Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Година:
2011-2014
Автомобил Направи:
За Kia Sportage

Поврзани производи