Плус Големина Мода Девојки лето Памук Партија Фустани за Експлозиите Европски и Американски бебе чипка везени принцеза се облекуваат М2

Плус Големина Мода Девојки лето Памук Партија Фустани за Експлозиите Европски и Американски бебе чипка везени принцеза се облекуваат

Залиха
DEN 268.80
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^
Големина на Рамо Биста должина 12 M 20cm/7.8 54cm/21.2 46cm/18.1 24 M 21cm/8.3 56cm/22 49cm/19.3 3 T 22cm/9 58cm/22.9 52cm/20.4 4 T 23cm/9 62cm/24.4 55cm/21.6 Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
WEIXINBUY
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
XL1911
Јака:
О Деколте

Поврзани производи