4 Парчиња Универзален Мотор Предната Вилушка Рамка Лизгачи Завртка Гром Несреќа Заштита Мотокрос За Aprilia Триумф Suzuki Победа

4 Парчиња Универзален Мотор Предната Вилушка Рамка Лизгачи Завртка Гром Несреќа Заштита Мотокрос За Aprilia Триумф Suzuki Победа

Залиха
DEN 551.52
Износот:


Универзален Мотор Пред Фендер Рамка Лизгачот Завртка Гром Вилушка Заштитник
Материјал : Алуминиум со ПОМ
Топ Тема : M6
Боја : Црна/сина/златниот/Зелена/Црвен/Портокал/Сива
Fitment : Повеќето од Спорт Велосипед и Улица велосипед со M6 навој Вилушка Фендер
КОЛИЧИНА : 4 ПАРЧИЊА Рамка Лизгачот Завртки

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
FS-UN003D
Објектот Тежина:
0.17kg
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум со ПОМ
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црно/Сино/Златниот/Зелена/Црвен/Портокал/Титаниум
топ тема:
M6
Fitment:
За Повеќето од Спорт Велосипед и Улица велосипед со M6 навој Вилушка Фендер
КОЛИЧИНА:
4 ПАРЧИЊА Рамка Лизгачот Завртка
Објектот:
Паѓа Заштитник Guard Болт
Пакет Се Вклучени:
2 Пара Рамка Лизгачи Несреќа Подлога

Поврзани производи