Трговија на големо 2018 Нов Витез Шлем Шарм Бакар Инкрустирани Циркон Монистра за Накит Одлуки Одговара Мажите Diy Везана Хривнија Kralen
Ново - 40 %

Трговија на големо 2018 Нов Витез Шлем Шарм Бакар Инкрустирани Циркон Монистра за Накит Одлуки Одговара Мажите Diy Везана Хривнија

Залиха
DEN 132.48
DEN 80.00
Износот:


Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-Мејл или Али ако имате било какви прашања, ние сме среќни да помогнеме! Забелешка : Ако се измеша нарачки помалку од $180, бесплатен превозот : Кина пост воздух пошта; Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС. Цел повеќе од 10 компјутери, Попуст 5% попуст. Опис на производот : Име : Витез шлем Монистра шарм Материјал : Бакар+ Кубни Циркони Квалитет : 100% сосема нов висок квалитет

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VOQ
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
P62
Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Шлем
Потекло:
Guangdong

Поврзани производи