5Meters 4mm Жица Завиткан Круг Бел Бисер Монистра во Пиштол Црна, Позлата Линкови Синџири Мали Бакар Наоди Одлуки Ѓердан HX146

5Meters 4mm Жица Завиткан Круг Бел Бисер Монистра во Пиштол Црна, Позлата Линкови Синџири Мали Бакар Наоди Одлуки Ѓердан HX146

Залиха
DEN 1098.24
Износот:


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ЗА РЕФЕРЕНЦА

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Објектот Висина:
0.4inch
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Објектот Дијаметар:
0.4inch
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
500cm
Објектот Тежина:
150g
Број На Модел На:
HX-146KBJF
Материјал:
бисер
боја:
како Слика
монистра големина:
4mm
монистра форма:
Круг
Количина:
5Meter/Многу
Тежина:
Approx 15g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes

Поврзани производи