Автомобил Црна Пред Пијалоци Купот на Држачот За BMW e30 e36 e39 e46 e60 e90 z4 i3 z3 z4 1 серија 3 серија
Ново - 10 %

Автомобил Црна Пред Пијалоци Купот на Држачот За BMW e30 e36 e39 e46 e60 e90 z4 i3 z3 z4 1 серија 3 серија

Залиха
DEN 521.76
DEN 469.00
Износот:


Црна Пред Купот на Држачот За BMW e30 e36 e39 e46 e60 e90 z4 i3 z3 z4 1 3 серија
Карактеристики :
- Црна пред кутијата за BMW 1 3 Серија.
- Стилски и издржлив.
- Со 2 слотови и центар слот.
- Совршено резервни замена.
Спецификации :
-Поставување на Возило : Предната
-Материјал : Пластика
-Боја : Црна
Големина на : 27.8 x 10.2 x 25cm
Fitment :
за BMW 120i 2005-2017
за BMW 320i 1977-2017
за BMW 320i x Drive 2013-2017
за BMW 328d 2014-2017
за BMW 328d x Drive 2014-2017
за BMW 330e 2016-2017
за BMW 330i 2001-2017
за BMW 330i GT x Drive 2017
за BMW 340i 2016-2017
за BMW 340i GT x Drive 2017
за BMW 340i x Drive 2016-2017
за BMW 530i 1975-2017
за BMW 530i x Drive 2017
за BMW 540i x Drive 2017
за BMW 328i 1996-2016
за BMW 328i GT x Drive 2014-2016
за BMW 328i x Drive 2009-2016
за BMW 528i 1979-2016
за BMW 528i x Drive 2009-2016
за BMW 535d x Drive 2014-2016
за BMW 535i 1985-2016
за BMW 535i GT 2010-2017
за BMW 535i x Drive 2009-2016
за BMW 550i 2006-2016
за BMW 118i 2012-2015
за BMW 335i 2007-2015
за BMW 335i GT x Drive 2014-2016
за BMW 335i x Drive 2009-2015
за BMW 520i 2014-2016
за BMW 535d 2014-2016
за BMW 550i GT 2010-2015
за BMW 550i x Drive 2011-2016
Answer : ___________________________ Note :
Нема Инструкции Се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакет Се Вклучени :
1 x Пред Чаша Носителот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
чаша пијалок носителот
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Auzan
Специјални Функции:
no
Се вклопува:
За BMW e30 e36 e39 e46 e60 e90 z4 i3 z3 z4 1 3 серија

Поврзани производи