Топла Продажба Гроздобер 316L Титаниум Челик Црно Стакло, Кристал Прст Прстен Свадба Подарок Накит За Мажи капка превозот anel masculino
Ново - 20 %

Топла Продажба Гроздобер 316L Титаниум Челик Црно Стакло, Кристал Прст Прстен Свадба Подарок Накит За Мажи капка превозот anel

Залиха
DEN 239.04
DEN 191.00
Износот:


Боја : како на сликата Материјал : не ' рѓосувачки челик Позлата : Црна пиштол позлата Кристал Тип : кристално Стакло Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
TGR212
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
како слики
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Црна пиштол позлата

Поврзани производи