Мото Ранец СТП Кожа Резервоар Торба Мотоцикл Багаж Седло торба за Чување Торбичка Кожна Торба
Ново - 20 %

Мото Ранец СТП Кожа Резервоар Торба Мотоцикл Багаж Седло торба за Чување Торбичка Кожна Торба

Залиха
DEN 868.32
DEN 695.00
Износот:


Карактеристики : Висок квалитет на СТП кожа материјал, издржлив и добар изглед. Со соодветна пространа соба внатрешни работи за сите ваши алатки и други essentials. Украсени со хром studs и hardwares, да ја направат попривлечна. Засилен кожа лист помош торба останете во форма, направи вашиот мотор убава. Тоа е еден вид на барел тркалезна форма алатка торба, може да објави ремени брзо пред 2 тешки ремени со ролери токи, кои го прават тоа лесно да го рака на напред / назад на било мотоцикли. Големина : Како Слики во Боја : Црна Материјал : Кожа СТП
Пакет се Вклучени : 1 x Кожна Торба 2 x Монтажа на Рака
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Име На Модел:
14164
Објектот Должина:
30.5cm
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
12.5cm
Објектот Тежина:
385g
Објектот Дијаметар:
12.5cm
Материјал Тип:
СТП Кожа
Специјални Функции:
кожна торба

Поврзани производи