Cafoucs Rearview огледало Пак Сигнал светлата Страна Repeater LED Светилка За Nissan X-Trail Непријателските Qashqai murano 2014 2015 2017
Ново - 10 %

Cafoucs Rearview огледало Пак Сигнал светлата Страна Repeater LED Светилка За Nissan X-Trail Непријателските Qashqai murano

Залиха
DEN 1169.76
DEN 1053.00
Износот:

Страна Огледало LED Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Светилка За Nissan X-Trail Непријателските Qashqai murano 2014-2017 OE број:LH - 26165-4 CL6 B RH - 26160-4 CL6 B За Nissan X-Trail /Непријателските 2014 2015 2016 2017 За Nissan Qashqai 2014 2015 2016 2017 За Nissan murano 2014 2015 2016 2017 Состојба : Brand New Лесно да го инсталирате, ве Молиме изберете производи треба според бојата опции Бела= Левата страна (L) Жолта = Десната страна (R) Црвено = 2 парчиња L+R Внимание : Ве молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!. Превозот 1. Обично објектот ќе биде превозот во рок од 1-3 дена, освен Кина Фестивал Одмор. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса 3 да не Можеме да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат Feedback 1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. 2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош

Декларираните карактеристики

X-Trail-Година:
2015,2014
Температура На Боја:
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
за nissan rearview огледало светлина
Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Интерфејс Тип:
Bay15d
Wattage:
2w
Nissan Модел:
X-Trail
Бренд Име:
Cafoucs
Lumens:
Стандард
Крило огледало светлина:
за nissan огледало светла
Rearview Огледало:
на ретровизорот светлина
rearview огледало Пак сигнал:
Rearview Огледало
за Nissan X-Trail страна огледало светлина:
За Nissan Непријателските страна огледало светлина светилка
за Nissan Qashqai задните видите светлина:
за Nissan murano Пак сигнал светлина
за Nissan XTrail T32 2014 2015 година 2017 :
за Nissan Непријателските 2014 2015 2016 2017
За Nissan Qashqai J11 2014 2015 Година 2017:
за Nissan murano 2014 2015 2016 2017

Поврзани производи