50mm, 5cm x 30M Висока Температура Отпорни на Топлина селотејп се Тркалаат 100ft Polyimide Термичка Изолација Лента Една страна, самолепливи
Ново - 5 %

50mm, 5cm x 30M Висока Температура Отпорни на Топлина селотејп се Тркалаат 100ft Polyimide Термичка Изолација Лента Една страна,

Залиха
DEN 224.64
DEN 214.00
Износот:

Опис:
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Polyimide
Боја : Металик Браун
Ширина : прибл. 50мм/5cm
Должина : околу. 30m
Тежина : околу. 130g
Долготрајна температура : 260 °C степени
Краткорочни температура : 300 °C степени.
Пакетот вклучува :
1x Лента Лепило Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
30мм
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Поврзани производи