LERFEY Жените Есен Plaid Палто Секојдневен Одговараат Блејзери Notched Јака Двојно Гради Долг Ракав ОЛ Работа Блузи Канцеларија Грб Outwear
Ново - 48 %

LERFEY Жените Есен Plaid Палто Секојдневен Одговараат Блејзери Notched Јака Двојно Гради Долг Ракав ОЛ Работа Блузи Канцеларија

Залиха
DEN 2639.04
DEN 1372.00
Износот:

Western Union
П : Колку чини да брод на нашата земја?
A : Пакет Помалку од 2kg , ние ќе брод од страна на Chian Пост Воздух Mail или Epacekt бесплатен превозот во Повеќето земји,и пакет над 2kg ,купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена.
Ако објектот е детективска по 3 месеци,се уште можете да го испрати назад кон нас ,ние ќе ви испрати нова по добивањето на детективска содржина .Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO. Азија Големина Биста(cm) Половината(cm) Колковите(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Должина(cm) S 88 / / 36 60 72
М 92 / / 37 61 73 L 96 / / 38 62 74 XL 100 39 62 75 Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.
Царинење : за Да се избегне царина, вредноста е ниска и дарот на царинската declarence. Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail. Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
-Ако вие?повторно не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 180 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,
EMS и така натаму . Ви благодариме!
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа Следниве начини на плаќање : со кредитна картичка ,moneybooker,Т/Т. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации.
12 месеци waranty,Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе примите ги,ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад .Но мора да плаќаат екстра превозот надомест. Однапред ви благодариме.
LERFEY Жените Plaid Блејзери Евро Стил ОЛ Есен Пролет Канцеларија Одговара Палто Формално Копчето Јакни Џеб Отвори Бод Outwear Блузи
100% Сосема Нов
Пакување : OPP вреќа
Пол : Возрасни, Жени
Материјал : памук мешавина +ployster
Карактеристики : мода
Сезона : есен зима пролет
Шаблон Тип : цврсти печатење
Стил : Повик за грб
Стил : начин (на Европски и Американски)
Бои : 1 Бои за вашиот избор
(благо боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Почитувани ве Молиме љубезно ве молиме проверете ги спореди детали големини со твое детали внимателно пред да ги купите, бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање . 15-22 дена да пристигнат. Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување.Ве молиме контактирајте со нас ,пред да се врати
Ако Предмети е детектив во 3 месеци ,ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или понуда за наплата откако ќе добиеме неисправни објект.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Број На Модел На:
17001010038
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Скриени Гради
Бренд Име:
LERFEY
Материјал:
Памук Мешавини,Полиестер
Јака:
Notched
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Plaid
грбот во боја:
plaid палта
жените ровот грб Големина:
S M L XL
casaco се Погодни за Сезоната:
Есен пролет casaco feminino
ocassion:
Секојдневно Patry Работа
копот грб Стил за жени:
Повик sobretudo feminino
Популарната Елемент:
есен, зима женска ровот палта
Slash Вратот Блузи:
жените долго палто
Одговара:
Дами

Поврзани производи