6.5 см*2m 3D Пена за Ѕид Налепници Отстранлив Ѕид Уметност Decals Само лепило Позадина за Деца Соби Фото Рамка Водоотпорен Налепници
Ново - 25 %

6.5 см*2m 3D Пена за Ѕид Налепници Отстранлив Ѕид Уметност Decals Само лепило Позадина за Деца Соби Фото Рамка Водоотпорен Налепници

Залиха
DEN 546.72
DEN 410.00
Износот:


КАРАКТЕРИСТИКИ
Брендирани : YUNPOINT
Тип На Производ : Roll
Стил : Апарати За Домаќинство
Апликација Тип : Само-лепило
Отстранлив Тип : Strippable
Перат : Да
ДИМЕНЗИИ
2m *6.5 см ( 6.56 ft*0.21 ft )
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА :
На позадини ќе навива за една ролна за испорака. На пример : должината на една многу/цел е 2 метри, доколку купите 2 многу, тогаш стоката која сте ја добиле ќе 4 метри, доколку купите 3 многу, тогаш тоа ќе се 6 метри, итн.

Декларираните карактеристики

Големина:
6.5cm x 2m
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
За Ѕидови
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YUNPOINT
Censor Кодот:
Само лепило Половината Налепница
Тема:
Шема
Големина:
6.5cm*2m
Карактеристики:
Водоотпорен, Лесен за чистење

Поврзани производи