Мат филм стакло филм кујна бања анти-светло windows стакло налепници балкон стаклена врата налепници ширина 70cm
Ново - 6 %

Мат филм стакло филм кујна бања анти-светло windows стакло налепници балкон стаклена врата налепници ширина 70cm

Залиха
DEN 421.44
DEN 396.00
Износот:

Цената е 2 метри,ширина е 70cm Испорака : ако купувачот купи повеќе од 1 парче, Ние брод заедно. ако купувачот купи 2 парчиња, па ќе добиете еден тек на 4 метри ако купувачот купи 3 парчиња, па ќе добиете еден тек на 6 метри ,,,,,,,

Декларираните карактеристики

Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Површински Третман:
Нетранспарентно,Матирано / Гравирани
Број На Модел На:
Погодни за стакло
Тип:
Стакло Филмови

Поврзани производи