Миленичиња Куче, Мачка Анти-Лизга Гумени Единствена Водоотпорен Леопард Чизми 7 Големина Куче Чевли 2018
Ново - 25 %

Миленичиња Куче, Мачка Анти-Лизга Гумени Единствена Водоотпорен Леопард Чизми 7 Големина Куче Чевли 2018

Залиха
DEN 132.48
DEN 99.00
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби , Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа .Ви благодарам многу!!! ^- ^
100% Сосема нов и висок квалитет! Миленичиња Чевли е моден додаток за вашето домашно милениче, особено на дождлив ден. Тоа помага да се задржи кучето е шепи сува и удобно во влажни временски услови. Добра заштита кучето е шепи, за да се спречи кучето е шепи беше избоден со нож. Карактеристики добра crimple отпор и удобно Ветер : -доказ материјал. Материјал : Водоотпорен крпа, гума-soled Боја : Црна, Виолетова, Жолта, Розово , Сино Големина : 7 Големина за да изберете Големина Ширина Должина 1 3.0 cm/1.18 3.0 cm/1.18 2 3.3 cm/1.30 4.0 cm/1.57 3 4.0 cm/1.57 4.3 cm/1.69 4 4.5 cm/1.77 5.0 cm/1.97 5 4.7 cm/1.85 5.5 cm/2.17 6 5.0 cm/1.97 6.0 cm/2.36 7 5.5 cm/2.17 6.5 см/2.56
'

Декларираните карактеристики

Големина:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Chicdog
Материјал:
Лен

Поврзани производи