2 парчиња Евтини цена шарени силикони заштитен ракав/кожа/маска/предмет за Паранормални 75W Кутија Паранормални 75C Изгубени vape слободен брод

2 парчиња Евтини цена шарени силикони заштитен ракав/кожа/маска/предмет за Паранормални 75W Кутија Паранормални 75C Изгубени

Залиха
DEN 575.52
Износот:


Добредојдовте на RHS Официјалната Продавница
Драги пријатели!
RHS ДОМА само продаде силикони заштитни случај , не вклучувајќи машина,ви благодариме!
Бендот име : ПАРАНОРМАЛНИ ДНК 75 C Силикони Случај
Функција : Анти-нула,анти-прашина,scald-спречување,против пролизгување,храна-одделение,расклопна,анти-корозија
Материјал : 100% храна одделение силиконски
Боја: Црна,црно-црвена,црна и зелена,црно-портокалова,црно-сини,црвено,розова,Тифани сина,темно сина,маскирна,јасно,сива,црно-бело Во вкупно 13 различни бои!
Забелешка
За Спорот :
1.Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро, Ние Може да се вратат парите Или со испраќање на нов објект за да можете повеќе да се повтори.Ние може да се направи подобро.
2. Ако вашиот заштита на време ќе биде завршена, Само да се потсетиме да продолжи.
3. ние секогаш сме тука, Само оставете порака по ред за нас.
За Превозот :
1. Ние ќе брод со 2~3 дена, ако тоа е во парк. Повеќето од објектите е во парк.
2.Понекогаш , тоа задоцнување, како и вашата земја царината, не грижете се за тоа. Можете да се потсетиме продолжи заштита на време за вас.
3. Ние добредојдовте во светот на купувачи.
4.Превозот време : Под нормални околности, пристигна во рок од 60 дена, превозот времето во различни земји
и региони, шопинг сезона , големи фестивали , логистика информации ќе биде одложен, ве молиме да не грижете се,
ве молиме да обрнете внимание за да логистика информации ажурирања, ви благодарам.
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
6,Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.
Изберете боја :
Ако Ние не обезбеди боја да изберете,ве Молиме оставете порака за да нè за бојата што сакате во ред.
Плаќање :
Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. Многу производи за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

Декларираните карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Количина:
2
Материјал:
Силикони
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
RHS
Број На Модел На:
ПАРАНОРМАЛНИ ДНК 75C Силикони Случај
Плоча Тип:
плоча јадење

Поврзани производи