DVISI 14.4 v 2500mAh NI-МЗ Батеријата (За Cleanmate QQ6) Полнење Батерии за Робот Правосмукалка QQ6
Ново - 29 %

DVISI 14.4 v 2500mAh NI-МЗ Батеријата (За Cleanmate QQ6) Полнење Батерии за Робот Правосмукалка QQ6

Залиха
DEN 2670.72
DEN 1896.00
Износот:

Sparkole 14.4 V 2500m Ah NIMH Батерија за Cleanmate QQ6 Чистење со Правосмукалка Робот
1.Состојба : 100% Сосема Нов
2.Батериите се направени со висок квалитет клетки
3. CE & Ro HS Заверена
4. 1 година гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
Предност :
Sparkole може да се одржи робот v acuum почиста работа со квалитетот на батеријата.
Овие никел-метал hydride (Ni Mh) батерии се направени од најдобрите клетки и делови.
Тие се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема спецификации за Робот v acuum почиста .
Ni Mh помалку склони кон меморија ефект проблеми од Ni Cd Лесни во споредба со Ni Cd
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. ПРАТКАТА 1.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO). 2.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. 3.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа. 4.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. 5.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. 6.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.

Декларираните карактеристики

Големина:
Prismatic
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
За QQ6
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
DVISI
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Батеријата Број:
1

Поврзани производи