Водоотпорен 10W RGB LED Светло Градина Фонтана Базен Езерцето центарот на Вниманието Подводни Светилки со Далечински Управувач Супер Светло Риба Резервоарот
Ново - 28 %

Водоотпорен 10W RGB LED Светло Градина Фонтана Базен Езерцето центарот на Вниманието Подводни Светилки со Далечински Управувач

Залиха
DEN 726.72
DEN 523.00
Износот:


ICOCO Водоотпорен 10 W RGB LED Светло Градина Фонтана Базен Езерцето центарот на Вниманието Супер Светло Подводни Светлина Светилка со Далечински Управувач
Карактеристики :
Супер светло и долго-траен, лесно да се инсталира.
Водоотпорен дизајн, целосно подводните и совршено се запечатени.
Висока ефикасност леќа, висок transmittance.
Најдобра декорација за вашиот базен или езерцето.
Идеален за аквариум, фонтана или езерото, го осветлува и бои аквариум, оживува градина езерцето за да се добие идеална атмосфера и убавина.
Описи :
Примена : Фонтана, Базен, Градина, Паркови, базен, Клубови, Тревник, Rockery, Пат како ви се допаѓа.
Спецификации :
Домување Случај : Нерѓосувачки Челик
Светла Боја : RGB
Влезен Напон : AC85-265 V / DC12 V
Моќност : 10 W
Зрак Агол : 60 Степени
LED Работа Температура : -25~+65 Степени
Водоотпорен : IP68
Боја : сребрена, црна
Големина : 65x36x100mm
Пакет Се Вклучени :
1 x Фонтана Базен Езерцето на Вниманието
1 x Далечинска Контрола
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
DC12V Сребро, AC85 265V Сребро, DC12V Црна, AC85 265V Црна
Wattage:
10w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Бренд Име:
ICOCO
Гаранција:
3 месеци
Извор На Енергија:
DC
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
12V
Употреба:
празник
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
сертификација:
CCC
Карактеристики:
супер светло
Број На Модел На:
ZM1147801-ZM1147802-ZM1147803-ZM1147804
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
боја на светлина:
RGB
Влезен Напон:
AC85-265V / DC12V
моќност:
10W
Зрак Агол:
60 степени
LED работа температура:
-25~+65 Степени
Водоотпорен:
IP68
Големина:
65x36x100mm
Тип:
Фонтаната Базен Езерцето На Вниманието
Тип На Објект:
Подводни LED Светло

Поврзани производи