1pcs 44 Стилови Мини DIY Рака Shaper Бележник Ознаки Картички Занаети Печатење на Хартија За Дете Дете Мини Печатење на Хартија Рака Shaper
Ново - 19 %

1pcs 44 Стилови Мини DIY Рака Shaper Бележник Ознаки Картички Занаети Печатење на Хартија За Дете Дете Мини Печатење на Хартија

Залиха
DEN 74.40
DEN 60.00
Износот:

метар метар
пакет :1 * картичка shaper удар
Материјал : ABS пластика + метал
Safty хартија картичка занает за користење
Убав Подарок за вашите деца да ги инспирира нивната имагинација.
Одговара на различни модели ќе ви покаже различен стил
Бојата на моделот може да биде избран, но бојата на објектот ќе се испрати по случаен избор, ви благодариме за вашето разбирање.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Декларираните карактеристики

Материјал:
пластични+метал
Број На Модел На:
a494
боја:
црвена,зелена,сина,розова,црна
Стил:
ILOVEYOU,Срце,ДОБРО,Посочи пеперутка,Ангел,вкупно
Име:
Мини Печатење На Хартија Рака Shaper
Материјал:
ABS пластика + метал
Style1:
44Styles
1:
Занает DIY Удар Машина Алатка
2:
испрати по случаен избор
3:
удар машина
4:
Дете Дете Мини Печатење На Хартија Рака Shaper
5:
Мини DIY Рака Shaper Бележник Ознаки Картички

Поврзани производи