Нови Темперамент Мода Едноставна Сребрен Накит Личност Опал Женски Топката Високо-квалитетни Dangle Обетки SE253
Ново - 36 %

Нови Темперамент Мода Едноставна Сребрен Накит Личност Опал Женски Топката Високо-квалитетни Dangle Обетки SE253

Залиха
DEN 153.60
DEN 98.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
SE253
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ZTRLIUA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No

Поврзани производи