2 Прегради Риболов Мамки Earthworm Црв Мамка За Чување Се Справи Со Кутија 2 Големини S/L Капка Брод
Ново - 16 %

2 Прегради Риболов Мамки Earthworm Црв Мамка За Чување Се Справи Со Кутија 2 Големини S/L Капка Брод

Залиха
DEN 71.04
DEN 60.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет
2 прегради за чување на вашите earthworm мами. Дише дупки да се зголеми опстанок време на црви. Усвојува пластични материјали, многу издржливи во употреба. Пренослив дизајн со lanyard вклучени, удобен за носење. Неопходен елемент за риболовците. Материјал : Пластични S(L*W*H) : 10.8 cm x 6cm x 3.4 cm/4.21" x 2.34" x 1.33"(приближно) L(L*W*H) : 10.8 cm x 6cm x 4.8 cm/4.21" x 2.34" x 1.87"(приближно) Боја : Црна+Портокал Количина : 1 компјутер
Имајте на ум : Нема мало пакет. Lanyard е боја може да се разликуваат поради производ парк, но таа нема влијание на квалитетот. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Кутија x 1 Lanyard x 1(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)
Испорака : 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : 1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Повратни информации : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

боја:
L, S
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Кутија
Материјал:
Пластични
S(L*W*H):
10.8 cm x 6cm x 3.4 cm/4.21 x 2.34 x 1.33(приближно)
L(L*W*H):
10.8 cm x 6cm x 4.8 cm/4.21 x 2.34 x 1.87(приближно)
боја:
црна+портокал
Количина:
1 Компјутер

Поврзани производи